Praca w logistyce

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w globalnej logistyce i łańcuchu dostaw, nigdzie nie znajdziesz lepszych warunków, nowoczesnego podejścia ani większej różnorodności niż w Hilti.

Nasze logistyczne struktury są wyjątkowe, ponieważ cały łańcuch dostaw jest własnością firmy – rzecz niemal niespotykana w przedsiębiorstwach tej wielkości.

 

Co to oznacza dla Ciebie? Wszystkie elementy układanki są na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy Cię do spróbowania swoich sił w różnych rolach i wyrobieniu sobie szerszego obrazu logistycznych procesów. Przygotuj się na dynamiczną pracę i strategiczne zadania od samego początku kariery. Będziesz mieć również wpływ na metody naszych działań. Pielęgnujemy kulturę otwartych drzwi i zawsze chętnie słuchamy nowych pomysłów, dlatego też masz szansę współdecydować o naszych działaniach i mieć swój wkład w funkcjonowanie całej firmy.

Siła różnorodności, zaangażowania i strategii

Pracy w naszym dziale logistyki towarzyszą wyzwania i dynamiczne zmiany, a priorytetem jest wzorowa obsługa klienta. Niezależnie od tego, jakie obejmiesz stanowisko, już od samego początku otrzymasz od nas duży zakres odpowiedzialności i swobodę decydowania o swoich działaniach – np. w kwestii rozwiązywania problemów czy upraszczania procesu.

Struktura naszej logistyki wraz z łańcuchem dostaw dzieli się na trzy najważniejsze obszary. Masz szansę pracować w każdym z nich.

• Materiały – ten obszar obejmuje pozyskiwanie i kupno najlepszej jakości, najbardziej wartościowych surowców, wraz z jednoczesnym planowaniem produkcji w oparciu o szacunki dotyczące ilości i cen. To również optymalizowanie stanów magazynowych oraz współpraca z działami sprzedaży i marketingu przy ocenie tempa wyprzedaży zapasów oraz tworzeniu prognoz zapotrzebowania.

• Transport – działania związane z zarządzaniem międzynarodową siecią transportową, mające na celu dostarczenie produktów we właściwe miejsce, i jednoczesne reagowanie na pilne zamówienia oraz skomplikowane dostawy.

• Magazynowanie – działania związane z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni oraz koordynacją precyzyjnie planowanych procesów magazynowania, organizowania i wysyłki zapasów rotujących na ogromną g

Praca w firmie, która otwiera przed Tobą tyle możliwości rozwijania talentów, to szansa na interesującą i satysfakcjonującą karierę. Pokaż nam, co potrafisz, a otworzymy przed Tobą drogę do niszowych specjalizacji, zarządzania zespołami, pracy w nowych miejscach i przemodelowania swoich obowiązków.

„Tutaj każdy ma niepowtarzalną okazję przejść przez wszystkie stanowiska w łańcuchu dostaw – i to w różnych lokalizacjach na całym świecie. Mocno zachęcamy pracowników do rewidowania naszych metod pracy. Jeśli wiesz, jak uprościć proces, chętnie Cię wysłuchamy”.

Fabrice, dyrektor logistyki

Pomożemy Ci zaplanować, urozmaicić i przyspieszyć karierę

Mamy wobec pracowników duże oczekiwania, a zarazem zapewniamy im szkolenia na najwyższym poziomie. Służymy Ci wszelką wiedzą i wsparciem, które pomogą z sukcesami pełnić obowiązki, z indywidualnym coachingiem oraz osobistym nadzorem nad przebiegiem Twojej kariery.

Stosujemy bardzo złożony i szczegółowy system ocen pracowniczych. Każdej osobie przyglądamy się w ramach całorocznego procesu rozwoju ścieżki kariery. Na tej podstawie dowiadujemy się, jak planować rozwój osób pełniących różne role, pochodzących z różnych kultur i rynków o odmiennym charakterze. Krótko mówiąc, potrafimy poszerzyć Twój zasób umiejętności, zaspokoić Twoje ambicje i otworzyć przed Tobą drzwi do kariery.

Nasi najlepsi pracownicy bardzo szybko obejmują funkcje kierownicze, aż 80% stanowisk menedżerskich w naszej firmie obsadzanych jest przez kandydatów z rekrutacji wewnętrznej. To najlepiej pokazuje, jak wysoko cenimy swoich pracowników.