najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz pytanie dotyczące procedury aplikowania do Hilti, tutaj możesz znaleźć odpowiedź.

Czy mogę przysłać podanie z własnej inicjatywy?

Naturalnie. Jeśli wśród naszych ofert nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie, w każdej chwili możesz przesłać nam podanie z własnej inicjatywy. Kliknij tutaj, aby przesłać podanie. Pamiętaj jednak, że wówczas czas oczekiwania na odpowiedź może być znacznie wydłużony- skontaktujemy się z Tobę dopiero wtedy, gdy pojawi się oferta dopasowana do Twojego profilu.

Jakie są następne kroki?

Sprawdzimy, czy otrzymaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty, a następnie zastanowimy się, czy Twoja motywacja jest wystarczająca i czy jesteś właściwą osobą na to stanowisko. Jeśli uznamy, że tak jest, umówimy się na rozmowę telefoniczną. Jeżeli z niej także będziemy zadowoleni, z przyjemnością zaorosimy Cię na spotkanie osobiste lub online.

Czy moje dane są bezpieczne?

Wszystkie dotyczące Ciebie informacje, które nam przekazujesz, zachowujemy w absolutnej tajemnicy. Wykorzystujemy je wyłącznie w procesie rekrutacji, w której bierzesz udział.

Czy mogę ubiegać się o pracę na kilku stanowiskach jednocześnie?

Tak. Jeśli znajdziesz dwa – lub więcej – stanowiska, które odpowiadają Twoim umiejętnościom, możesz aplikować na wszystkie jednocześnie. Pamiętaj zarazem, by kliknąć „Złóż aplikację” i odpowiedzieć, wysyłając CV oraz list motywacyjny, tylko na jedną z wybranych ofert. Nie zapomnij jednocześnie w swoim liście zaznaczyć, którymi stanowiskami się interesujesz – dodaj ich numery referencyjne – a my włączymy Twoją kandydaturę do każdej z tych rekrutacji.

Jak złożyć aplikację do Hilti?

Procedura składania aplikacji jest prosta i można ją przeprowadzić online. Zacznij od przejrzenia ofert pracy tutaj, na naszej stronie poświęconej karierze. Jeśli nie widzisz w tej chwili żadnej odpowiedniej oferty, sprawdź później – nasza firma nieustannie się rozwija i regularnie aktualizujemy listę. Jeśli znajdziesz odpowiednie dla Ciebie i Twoich umiejętności stanowisko, kliknij przycisk „Złóż aplikację” pod opisem i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Jakie dokumenty są wymagane przy aplikacji?

Poprosimy Cię o przesłanie swojego najbardziej aktualnego CV wraz z krótkim listem motywacyjnym, w którym opiszesz, dlaczego interesujesz się tym stanowiskiem i co wniesiesz do firmy, pełniąc tę rolę. Dołącz również wszystkie referencje, które mogą być istotne – ze studiów, praktyk, stażu lub poprzedniej pracy.

Czy oferty zamieszczone na stronie są aktualne?

Oczywiście. Jeśli oferta jest na liście, to znaczy, że jest aktualna. Możesz aplikować bez obaw.