Mamy dla Ciebie różnorodne możliwości

Do naszego zgranego zespołu możesz dołączyć na wiele sposobów, wszystko zależy od Twoich umiejętności, mocnych stron, zainteresowań i ambicji. Poniżej prezentujemy nasze najważniejsze obszary działalności. Znajdziesz tam szczegółowe informacje o stanowiskach i możliwościach.

Praca w sprzedaży

Lubisz kontakt z ludźmi? Jeśli w dodatku chętnie pracujesz w zespole, cechuje Cię energia, zaangażowanie i chęć współzawodnictwa, możesz być dla nas znakomitym wsparciem w budowaniu trwałych i mocnych relacji z klientami.

Praca w dziale technicznym

Masz uzdolnienia techniczne? Spośród naszych stanowisk technicznych możesz wybrać doradztwo na placach budów, a w naszych strukturach międzynarodowych możesz zajmować się tworzeniem nowego oprogramowania lub udoskonalaniem opatentowanych produktów w jednym z naszych badawczo-rozwojowych centrów innowacji.

Praca w HR, finansach i marketingu

Nie chcesz popaść w rutynę? Obejmując jedno z naszych stanowisk biurowych, znajdziesz się w samym centrum korporacyjnych innowacji, w dynamicznej kulturze i szybko zmieniającym się otoczeniu. Jakby tego było mało, to Ty siadasz za sterami.