CIESZ się fajną pracą

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł nie słyszeć o Hilti. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla branży budowlanej na całym świecie. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 75 letnią tradycją i słyniemy z przełomowych produktów i pierwszorzędnych usług.

Centrum Serwisowe Hilti jest dla nas ogromnym powodem do dumy. Naprawiamy dziennie ponad 600 urządzeń z Polski, Czech i Niemiec, a każda trafiająca do nas maszyna jest u nas nie dłużej niż 8 godzin.
Zostań częścią zespołu, który tworzy ten sukces!

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Będziesz odpowiadać za naprawy i przeglądy elektronarzędzi Hilti. Twoim zadaniem będzie diagnoza urządzeń, naprawa i kontrola ponaprawcza maszyn Hilti zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi. Zetkniesz się również z gospodarką magazynową w zakresie używanych części do naprawy. Słyniemy z najwyższej klasy produktów, a nasi mechanicy gwarantują serwis na równie wysokim poziomie.
Od pierwszego dnia otrzymasz wyspecjalizowany sprzęt, szereg szkoleń na stanowisku pracy, ale przede wszystkim wsparcie koleżanek i kolegów, które  później wykorzystasz do wyszukiwania najlepszych i najszybszych rozwiązań podczas naprawy. Dołączysz do zespołu, w którym panuje naprawdę koleżeńska atmosfera.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Gwarantujemy pracę na jedną 8 godzinną zmianę, tylko od poniedziałku do piątku. Otrzymasz umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i szereg dodatków do pensji, takich jak prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny i obiady w pracy za symboliczną złotówkę. Cenimy  naszych pracowników za lojalność (dodatek stażowy), obecność w pracy (dodatek frekwencyjny), a każdy ma swój udział w sukcesie serwisu (premia serwisowa).

 

Atmosfera w pracy i wzajemne relacje w zespole są dla nas niezwykle ważne, dlatego dbamy o zespołowe świętowanie sukcesów i wspólne wyjazdy.  Dla chętnych zapewniamy bogaty pakiet szkoleń e-learningowych i możliwość nauki języków obcych.

Nasz zespół to grono idealnie dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych Mechaników, zarówno kobiet, jak i mężczyzn trafiło do nas bez żadnego doświadczenia. Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś na podobnym stanowisku. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej, chęci do nauki i zaangażowaniu, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego
  • Umiejętności manualnych i chęci do nauki
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Umiejętności do pracy w zespole
  • Zaangażowania w codzienną pracę    
  • Wykształcenie techniczne jest dodatkowym atutem (ale nie jest konieczne)

      Aplikuj, dołącz na naszego zespołu i ciesz się fajną pracą! Do zobaczenia podczas rekrutacji.