Praca w HR, finansach i marketingu

Jeśli marzysz o pracy, do której będziesz przychodzić z radością, w Hilti znajdziesz idealne miejsce dla siebie.

Jesteśmy nowoczesną firmą o niepowtarzalnej kulturze i dynamicznym stylu pracy. W końcu, żeby utrzymać swoją pozycję lidera rynku, musimy przodować również pod względem organizacyjnym.

Przekonasz się, że pracujemy w dynamicznym otoczeniu i zawsze potrafimy znaleźć sposób, by zainspirować naszych pracowników do maksymalnego zaangażowania w osiąganiu znakomitych wyników.

W naszej firmie ludzie są najważniejsi – zarówno nasi pracownicy, jak i klienci. Pomimo że nasz zespół liczy już przeszło 23 000 osób, każda z nich zgodzi się, że potrafimy łączyć nieposkromione ambicje z prawdziwie rodzinną atmosferą.

Biuro inne niż wszystkie

Stanowiska biurowe oferujemy w ramach działów HR, finansów i marketingu. W przeciwieństwie do „pomocniczej” roli, jaką pełnią w wielu firmach, w naszej te zespoły wytyczają pracownikom drogę, tworzą strategie i kształtują działalność firmy. Bez nich nie bylibyśmy w stanie zaoferować klientom najwyższej klasy obsługi, która jest znakiem firmowym Hilti.

Mamy Ci do zaoferowania – jako pracownikowi jednego z naszych zespołów – jeszcze jedną wyjątkową możliwość. W każdy projekt, przy którym pracujesz, możesz zaangażować się od początku do końca, od fazy koncepcyjnej po wdrożenie. Pewnie nie w każdym dziale marketingu albo finansów dostaniesz taką szansę.

Praca w firmie, która otwiera przed Tobą tyle możliwości równoległego udziału w wielu projektach oraz doskonalenia swoich umiejętności, to szansa na interesującą i satysfakcjonującą karierę. Pokaż nam, co potrafisz.

„Panuje tu prawdziwie rodzinna atmosfera, w każdej chwili można zapukać do dowolnych drzwi z tabliczką Dyrektor. Bezpośredni przełożeni bardzo się starają, by podnosić umiejętności członków zespołu, zarówno zawodowe, jak i osobiste”.

Amer, menedżer ds. kluczowych projektów

Uwielbiamy nagradzać ponadprzeciętne wyniki

Szkolimy i wspieramy naszych pracowników w rozwoju, ponieważ chcemy wspólnie budować nasz sukces.

Niezależnie od tego, na jakim pracujesz stanowisku i na jakim poziomie, Twój przełożony będzie zaangażowany w rozwój Twojej kariery, zapewniając indywidualne sesje coachingowe i wszelkie wsparcie, niezbędne do uzyskania doskonałych wyników.

Kiedy tylko dołączysz do firmy, dostaniesz od nas przewodnik „The Hilti Way”, informujący o wartościach, które wyznajemy – prawości, odwadze, pracy zespołowej i zaangażowaniu – oraz o naszej kulturze pracy i strategii rozwoju.

Następnie zapewnimy Ci wszelką specjalistyczną wiedzę, jakiej możesz potrzebować, by wzorowo wypełniać swą rolę, mogą to być kursy językowe czy szkolenia dokształcające.

Nasz system oceny pracowników jest dużo bardziej wszechstronny niż w jakiejkolwiek innej firmie. Każdej osobie przyglądamy się w ramach całorocznego procesu rozwoju ścieżki kariery. To znaczy, że zestawiamy umiejętności z możliwościami – oferując pracownikowi plan rozwoju na aktualnym stanowisku lub zachęcając go do pracy w innej roli bądź w innym oddziale firmy. W ten sposób dobieramy właściwe osoby do właściwych stanowisk i wzmacniamy zespoły pod względem personalnym i zawodowym.

Nasi najlepsi pracownicy obejmują funkcje kierownicze, aż 80% stanowisk managerskich w naszej firmie obsadzanych jest przez kandydatów z rekrutacji wewnętrznej. To najlepiej pokazuje, jak wysoko cenimy swoich pracowników.

Różnorodne możliwości prowadzenia i kształtowania biznesu

Jako członek naszego zespołu będziesz przede wszystkim tym właśnie – częścią zespołu. Nasz model biznesowy opiera się całkowicie na współpracy w grupie, czyli tym, co czyni naszą pracę tak pasjonującą i satysfakcjonującą. Jako członek naszego działu będziesz przede wszystkim częścią zespołu.

Oto szczegółowe informacje na temat najważniejszych działów.

Dział HR

• Nasza wyjątkowa kultura pracy sprawia, że pracownicy pozostają z nami na lata - niejednokrotnie w Hilti pracują przedstawiciele dwóch pokoleń jednej rodziny. Pracownik jest w centrum naszego zainteresowania – wiemy, że to właśnie pracownicy decydują o naszym sukcesie. To dlatego przyciąganie, wspieranie w rozwoju i zachęcanie do pozostania najbardziej utalentowanych z nich jest naszym najważniejszym zadaniem.

• Jako pracownik działu HR wesprzesz budowanie kultury opartej o zaangażowanie w rozwój potencjału pracowników, może to polegać na dobieraniu predyspozycji do stanowisk dostępnych na świecie, czy promowaniu pracy w niepełnym wymiarze czasu oraz elastycznych godzinach pracy.

• W ścisłej współpracy z kadrą managerską weźmiesz udział w tworzeniu strategii personalnych, które wzmocnią nasz zespół, a tym samym zapewnią nam rozwój. Wspólnie wyzwolimy w naszych pracownikach kreatywność i pasję, które przełożą się na znakomite wyniki całej firmy.

• Działamy w przekonaniu, że wspieranie rozwoju różnorodnych, otwartych i zaangażowanych zespołów daje znakomite rezultaty. Naszą zasadą jest „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.

• W ramach działu HR oferujemy szeroki wybór funkcji, możesz rozpocząć swoją karierę od stanowiska Rekrutera i wspierać nas w pozyskiwaniu talentów, być wsparciem dla biznesu na stanowisku HRBP czy też zarządzać umiejętnościami i prowadzić szkolenia jako Trener.

Zobacz oferty pracy w dziale HR

Dział finansów

• Praca w dziale finansów czy kontrolingu zapewnia ci uczestnictwo w ciekawych projektach doradczych wspierających rozmaite działy firmy.

• Zależnie od pełnionej roli będziesz rozwijać się w obszarze księgowości, ryzyka kredytowego lub kontrolingu.

• Będziesz mieć również do czynienia z procesem planowania, budżetowania, a także oceny ryzyka i zyskowności różnorodnych przedsięwzięć - na początku w Hilti Polska, a później być może otworzą się przed Tobą globalne możliwości rozwoju w Hilti.

• W miarę jak Twoja kariera zacznie nabierać tempa, będziesz mieć rzadką okazję obserwować rozwój projektów – od oceny wykonalności oraz ryzyka i planowanie po działania marketingowe, sprzedażowe i dystrybucję.

• Wśród zadań, które oferujemy w ramach działu finansów, są m.in. analiza cen i ryzyka kredytowego, księgowość i kontroling biznesowy.

Dowiedz się więcej o pracy w finansach

Zobacz oferty pracy w dziale finansów

 

 

Marketing

• Marketing informuje nas o potrzebach rynku, stymulując rozwój naszych produktów, włączając w to: urządzenia, usługi czy oprogramowanie. Wyznacza on naszą strategię sprzedaży, będą fundamentem naszego modelu biznesowego.

• W roli pracownika działu marketingu wesprzesz nas w tworzeniu długofalowych strategii rozwoju biznesu. Nasz kreatywny zespół proaktywnie reaguje na zmieniające się potrzeby rynku.

• Będziesz pracować w oparciu o ogromne ilości danych, prognozując trendy rynkowe, by określić potrzeby klientów względem naszych produktów. Stawiamy na innowacyjność naszych produktów, usług oraz oprogramowania.

• Dla nas, jako firmy, najważniejszy jest klient. Nasze produkty klasy premium spełniają wysokie oczekiwania klientów.

• Będziesz mieć okazję śledzić przebieg projektów od fazy koncepcyjnej po dostarczanie go klientowi końcowemu.

• W ramach działu marketingu możesz wybierać z szeregu ról: od zarządzania produktem, kategorią produktów, oprogramowaniem, usługami po badania rynkowe, marketing cyfrowy oraz doradztwo w dziedzinie brandingu i komunikacji.

Zobacz oferty pracy w dziale marketingu