Odkryj wyjątkowe miejsce pracy

Witaj w Hilti. Nasze rewolucyjne elektronarzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi wyznaczają nowe standardy dla całej branży budowlanej.  Nie ustajemy w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów, dlatego poszukujemy oddanych, ambitnych pracowników.

Jesteśmy dumni z wyjątkowej kultury pracy, zbudowanej przez ludzi o różnych doświadczeniach i wspólnym celu: budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Działamy w dynamicznym, szybko zmieniającym się otoczeniu, w którym sukces jest efektem pracy zespołowej, a wyzwania skłaniają do stawiania coraz ambitniejszych celów. To miejsce tętni energią, której nie sposób zignorować.

Zatrudniamy ponad 30 000 osób w przeszło 120 krajach, w tym ponad 500 osób w Polsce . Zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, a w najbliższych latach planujemy osiągnąć jeszcze więcej i umocnić się na pozycji lidera. Aby zrealizować ten cel, poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Czy chcesz do nas dołączyć?

W trosce o lepsze jutro

Historia Hilti sięga 1941 roku, a niewielka rodzinna firma, która wówczas powstała, dziś jest globalnym graczem, który cieszy się zaufaniem na całym świecie.

Troszczymy się o lepsze jutro – pomagamy naszym klientom budować szybciej, bezpieczniej i kreatywniej, zawsze pamiętając, że przyszłość budujemy już dziś.

Dbamy o etyczny wymiar naszych działań, spójność i jakość naszych produktów, dlatego sami prowadzimy własne zakłady produkcyjne i nowoczesne ośrodki badawczo-rozwojowe na całym świecie. Centrala firmy mieści się w Schaan w Księstwie Liechtensteinu, w tym samym miejscu, w którym 75 lat temu Martin Hilti zakładał swoją firmę.

Kilka słów powitania od Dyrektora Generalnego

„Jeśli wydaje Ci się, że nasza branża jest nudna, będę nalegał, abyś spróbował poznać ją bliżej. Natychmiast zrozumiesz, że Hilti nie jest firmą konserwatywną. Co więcej, nasz etos opiera się na niestandardowym podejściu do wszystkiego – od naszych pionierskich produktów poprzez innowacyjne metody sprzedaży i marketingu, po nasz stosunek do pracowników.

Nasze zaangażowanie w budowanie pozycji firmy idzie w parze z kulturą pełną troski, która każe nam wsłuchiwać się w głos członków naszego zespołu, mobilizować i nieustannie dbać o ich zawodowy rozwój.

 

W końcu nowe pokolenie oczekuje od pracodawców czegoś nowego i dlatego z prawdziwą radością tworzymy pasjonujące, satysfakcjonujące i przyszłościowe miejsce pracy".

hilti_aboutus_signature_235x147.jpeg

Christoph Loos, Dyrektor Generalny Hilti

Urządzenia i technologie, które wyprzedzają swój czas

Jest więcej niż prawdopodobne, że na każdym dużym placu budowy, na którym się znajdziesz, zobaczysz logo Hilti. I nie chodzi tu wyłącznie o bezkonkurencyjne elektronarzędzia budowlane.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku, działającym w wielu sektorach budownictwa. Nasze produkty pomagają w wielu różnych sytuacjach i są dostępne w wielu miejscach na całym świecie. Wśród nich znajdują się m.in. ratujące życie bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe stosowane w szpitalach na całym świecie, systemy instalacyjne poprawiające wydajność na platformach wiertniczych, techniki mocowania, które chronią ludzkie życie w obliczu trzęsień ziemi. Zapewniamy także oprogramowanie, usługi i serwis, które gwarantują utrzymanie niezrównanych standardów przez nasze produkty.

Pomagamy rozwiązywać problemy, a te przybierają często nieoczekiwaną postać. To dlatego tworzymy rozwiązania precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ten sposób rodzi się innowacyjność, z której słyniemy.

Wszystko, co tworzymy, jest opracowywane i projektowane w Hilti. Dlatego zawsze możesz być dumny z naszych produktów.

Inspirujące przedsięwzięcia

Nasze urządzenia i inne rozwiązania stosowane są codziennie na placach budowy całego świata. Bierzemy również udział w najbardziej innowacyjnych projektach – od kolei dużych prędkości, poprzez najnowocześniejsze stadiony, po ratujące życie technologie przeciwpożarowe. Nasze produkty oraz innowacje podnoszą jakość życia ludzi na wszystkich kontynentach.

Dowiedz się więcej o projektach, w których uczestniczymy.  Mamy nadzieję, że będą dla Ciebie inspiracją i zachętą, by wspólnie z nami pracować na ten sukces.

Nasza historia

Przeszliśmy długą drogę od czasu, gdy Martin Hilti założył firmę w 1941 roku. Mamy ogromną motywację do dalszego rozwoju. Poznaj naszą historię i wyobraź sobie, jakie osiągnięcia są jeszcze przed nami.