Praca w Hilti

Ludzie, których zatrudniamy w Hilti, są pod pewnymi względami do siebie podobni. To osoby pełni pasji i zapału do pracy, potrafiące dać z siebie wszystko, by budować świetne relacje z klientami. W zamian otwieramy im drogę do interesującej i dynamicznie rozwijającej się kariery. Wielu z naszych pracowników jest z nami już 20 lub 30 lat, co najlepiej świadczy o tym, jak bardzo doceniamy ich zaangażowanie.

 

Tym, co czyni z naszej firmy tak wyjątkowe miejsce pracy, jest nasza kultura organizacyjna. Składają się na nią  osobiste osiągnięcia, praca zespołowa oraz wsparcie. Jesteśmy wymagający, ale i troskliwi, stawiamy wyzwania, a zarazem obdarzamy zaufaniem.

Zaprezentuj nam swoje umiejętności, a otworzymy przed Tobą szereg możliwości – pracy na różnych stanowiskach, w kontakcie z różnymi rynkami, za granicą. Nie ma lepszego sposobu, by rozpocząć wymarzoną, pasjonującą karierę.

Nie bój się wyróżnić

Swój sukces zawdzięczamy umiejętności wyróżnienia się. Dzięki naszym innowacjom nasi klienci budują szybciej, bezpieczniej i kreatywniej.

Nie uznajemy utartych schematów. Oczekujemy, że będziesz odważnie dzielić się nowymi pomysłami. Kierownictwo wyższego szczebla zawsze wysłuchaTwojej opinii.

 

Hilti to miejsce pracy dla wyjątkowych ludzi. Pełnych pasji i energii koniecznej do nieustannego udoskonalania otoczenia. Konsekwentnych i samodzielnych w dążeniu do celu. Odważnie podejmujących ryzyko w imię realizacji swoich celów.

W Hilti będziesz pracować w wyjątkowym towarzystwie – wśród ludzi o różnych doświadczeniach, realizujących wspólny cel: podniesienie produktywności biznesu każdego naszego klienta.

Uwielbiamy nagradzać doskonałe wyniki

Jesteś zdeterminowany w dążeniu do sukcesu? To będzie również nasz sukces, Dlatego zainwestujemy w szkolenia i poświęcimy wyjątkowo wiele uwagi rozwojowi Twojej kariery, włączając w to indywidualny coaching. Ten wysiłek, choć spory, nie pójdzie na marne. W ten sposób nagradzamy Twoje sukcesy i pomagamy zdobywać kolejne – dla nas, naszych klientów i dla Twojej własnej satysfakcji.

Zaimponuj nam swoimi umiejętnościami, a my uczynimy z Ciebie lidera, jak tylko będziesz na to gotowy. Liczby mówią za siebie: aż 80% kierowniczych stanowisk obejmują u nas kandydaci wewnętrzni.

 

Nasz system oceny pracowników jest dużo bardziej wszechstronny niż w jakiejkolwiek innej firmie. Każdej osobie przyglądamy się w ramach całorocznego procesu rozwoju ścieżki kariery. To znaczy, że zestawiamy umiejętności z możliwościami – oferując pracownikowi plan rozwoju na aktualnym stanowisku lub zachęcając go do pracy w innej roli bądź w innym oddziale firmy. W ten sposób dobieramy właściwe osoby do właściwych stanowisk i wzmacniamy zespoły pod względem personalnym i zawodowym.

W żadnej innej międzynarodowej firmie nie można przenieść się z działu sprzedaży do HR lub z działu technicznego w Niemczech do działu finansów w Dubaju. Nieważne jaką ścieżkę kariery sobie wymarzysz – z odpowiednim zaangażowaniem i wynikami spełnisz to marzenie!

Etos sukcesu i wsparcia, radości i satysfakcji

Nasze wymagające środowisko pracy to zarazem miejsce pełne pozytywnej energii oraz wielka sieć wsparcia. Jak to ujął założyciel naszej firmy:

„Uważam za swoje zadanie stworzenie w firmie takiej atmosfery, w której każda osoba będzie czuła się zmotywowana i zaangażowana, nie przestając przy tym odczuwać radości z czasu spędzonego w pracy. Oto najważniejsze zadanie kadry zarządzającej i etyczny obowiązek przedsiębiorcy”.

Martin Hilti, założyciel firmy

Jesteśmy przekonani, że rozwój firmy jest nierozerwalnie związany z rozwojem osobistym pracowników.  Dlatego dajemy im duży zakres odpowiedzialności, skłaniając ich do wejścia w rolę przedsiębiorcy. Oczekujemy od nich, aby działali tak, jak byłaby to ich firma, aby wychodzili spoza strefy komfortu oraz podejmowali skalkulowane ryzyko. Dajemy im swobodę działania, dzięki czemu mają pewność, że ich cenimy, obdarzamy zaufaniem i upoważniamy do działania. Wytrwale dążą do sukcesu, wiedząc, że w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie przełożonych i innych członków zespołu.

Dajemy coś od siebie i angażujemy

W każdym zakątku świata, w którym działamy, jesteśmy partnerem nie tylko dla profesjonalistów z branży budowlanej. Wierni naszemu etosowi troski o lepsze jutro wnosimy zauważalny, trwały wkład w życie i warunki pracy lokalnej społeczności, umożliwiając jej członkom pomaganie sobie nawzajem.

Takie podejście ma swoje korzenie w postawie założyciela naszej firmy, Martina Hilti. Działalność charytatywna nie była dla niego obowiązkiem ani powinnością, była czymś naturalnym.