Wybierz rozwiązanie dla siebie

Każdy pracownik jest inny, każdy jest na innym etapie życia, ma inne potrzeby. Dlatego Hilti oferuje elastyczność w kwestii czasu i miejsca pracy. Wybierz model, najlepiej odpowiadający Twojej obecnej sytuacji życiowej, który jednocześnie zapewni Ci najwyższą efektywność oraz pozwoli osiągać ponadprzeciętne wyniki.

W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, możesz skorzystać z opcji pracy zdalnej, np. z domu lub z innej dogodnej lokalizacji poza terenem firmy.

Gdy zmienia się Twoja sytuacja rodzinna, zbliżasz się do wieku emerytalnego lub po prostu prywatne plany uniemożliwią Ci pracę w pełnym wymiarze godzin ‑Hilti daje Ci możliwość przejścia na część etatu lub tymczasową redukcję godzin pracy. Elastyczność czasu pracy umożliwia dostosowanie godzin pracy do Twoich codziennych wyzwań i potrzeb w życiu prywatnym.

Zdarzają się także sytuacje, gdy wymiar naszego urlopu nie jest wystarczający, aby załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Hilti daje możliwość wzięcia długiego urlopu bezpłatnego – nawet do 6 miesięcy.

Wybierz model pracy, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

Czas dla rodziny

Elastyczność dla zmian w życiu prywatnym.
 
Hilti to firma z rodzinnymi tradycjami, dlatego tak bardzo doceniamy wartość, jaką stanowi rodzina.

Jedna osoba potrzebuje więcej czasu po narodzinach dziecka, inna natomiast po to, aby zadbać o swoich rodziców. Bywają również inne sytuacje wymagające Twojej częstszej obecności w domu, jak choroba bliskiej osoby czy inne wydarzenia losowe.

Hilti oferuje elastyczność czasu pracy, co pozwala pracownikom na dostosowanie go do zmian w życiu rodzinnym.
 

Czas dla mnie

Realizacja Twoich marzeń jest teraz możliwa.
 
Każdy z nas ma swoje marzenia, aspiracje, plany…Mówi się, że praca na pełny etat wprowadza w nasze życie pewne ograniczenia. Nie w Hilti!
 
Chcesz kontynuować naukę lub zdobyć zupełnie nowe umiejętności? Chcesz poszerzyć swoje horyzonty, iść na studia, szkolenie, a może pojechać na intensywny kurs językowy? Marzysz o podróżach i poznawaniu innych kultur? A może po prostu potrzebujesz oddechu i oderwania na jakiś czas od codziennych obowiązków w pracy?
 
W Hilti możesz zaplanować swój czas pracy tak, aby można było połączyć realizację marzeń z obowiązkami w firmie i nadal utrzymać optymalny wkład w osiągnięcie celów naszego zespołu.
 

Moja emerytura

Kolejny etap życia, któremu warto poświęcić uwagę.
 
Po latach intensywnej pracy Twoje priorytety mogą ulec zmianie. Myślisz już o swojej emeryturze?

Zbliżasz się do dnia kiedy przejdziesz na emeryturę i chciał(a)byś stopniowo wchodzić w nowy etap życia? Chciał(a)byś zmniejszyć ilość pracy przed całkowitym przejściem na emeryturę lub wykonywać część obowiązkóww domu, bez konieczności podróży do pracy?
A może chciał(a)byś więcej czasu poświęcić na rozwój swojej pasji albo zabawę z wnukami?

Hilti oferuje również rozwiązania dla tego etapu życia.