Rozpocznij z nami swoją karierę

Jesteś studentem, absolwentem lub studentem studiów podyplomowych z zapałem do nauki i determinacją w dążeniu do sukcesu? Być może to właśnie Twojej pomocy potrzebujemy, by jeszcze odważniej ruszyć do przodu.

 

 Satysfakcjonujące warunki pracy i możliwość przenoszenia się w ramach organizacji czynią z naszej firmy idealne miejsce do rozwoju i nadania karierze tempa.

Jesteś absolwentem?

Jeśli chcesz efektownie rozpocząć karierę i od samego początku mieć dużą odpowiedzialność, w żadnym innym miejscu nie zrealizujesz swych planów tak szybko i z taką energią. Pokaż nam swoje zaangażowanie, odwagę, pasję i ciekawość, a otrzymasz od nas nieograniczone możliwości, by pokazać, co naprawdę potrafisz.

Twoje ambicje sięgają najwyższych stanowisk?

Międzynarodowy program managerski w Hilti dostępny na całym świecie nie ma sobie równych. I nie ma mowy, by można go było przegapić. Międzynarodowe projekty, szkoła biznesowa IMD, projekt społeczny o znaczącym wpływie, spotkania z zarządem... a wszystko po to, by przygotować Cię do kariery globalnego lidera.

Jesteś studentem?

Nadaj swojej karierze tempa jeszcze na studiach, odbywając u nas praktyki lub pracując z nami nad swoją pracą dyplomową. Jeśli się wyróżniasz i cechuje Cię chęć współzawodnictwa, masz niepowtarzalną okazję sprawdzić swoje akademickie uzdolnienia w świecie prawdziwego biznesu.