Praca dla absolwentów

Jesteś tuż po studiach? Studiujesz na ostatnim roku? A może już pracujesz, ale rozglądasz się za czymś bardziej ambitnym i satysfakcjonującym?

Jesteś zainteresowany międzynarodową karierą? Swobodnym dostępem do kadry managerskiej wysokiego szczebla? Zespołem złożonym z wysokiej klasy profesjonalistów? Pracą, w której każdy kolejny dzień przynosi coś nowego?

Czekamy na dynamicznych, młodych profesjonalistów, gotowych energicznie wesprzeć nasz ambitny zespół.

Szczycimy się wyjątkową kulturą pracy, w ramach której zachęcamy Cię do śmiałego dzielenia się własnymi pomysłami.

Jeśli to wszystko jest Ci bliskie, Hilti będzie idealnym miejscem na rozpoczęcie kariery.

„Nie miałem wcześniej do czynienia ze sprzedażą, a większość firm na targach pracy nawet nie chciała rozmawiać z osobami bez odpowiedniego doświadczenia. Przedstawiciele Hilti wyróżniali się wyjątkową otwartością. Bardziej interesowała ich moja osoba niż studia, które kończę”.

Andreas, menedżer projektu, dział logistyki

Firma niekończących się możliwości

Kiedy rozpoczniesz pracę w Hilti, dołączysz do grupy ludzi o różnych tytułach naukowych, ale bardzo podobnym sposobie myślenia, a my zapewnimy Ci wiedzę i umiejętności umożliwiające pasjonującą, różnorodną karierę.

Większość absolwentów rozpoczyna pracę w roli doradcy klienta, ponieważ to łatwy i szybki sposób na zrozumienie mechanizmów działania naszej firmy. To także świetna okazja, aby zademonstrować nam (i sobie samemu), co potrafisz.

Regularnie uzyskiwane, świetne wyniki nagrodzimy szeregiem możliwości doskonalenia swoich talentów oraz poszerzenia zakresu swojego stanowiska. Kiedy będziesz gotów na nowe wyzwania, wykorzystasz swoją wiedzę w innych obszarach – być może przenosząc się do innego działu, a nawet w inne miejsce świata.

Kolejnym punktem na Twojej drodze może być dział marketingu, finansów, logistyki lub badań i rozwoju. Możesz trafić w szeregi kadry zarządzającej wyższego szczebla lub do struktur technicznych. Dokądkolwiek podążysz, już na samym początku otrzymasz od nas szeroki zakres odpowiedzialności. Zapewnimy Ci również szkolenia i wsparcie potrzebne w rozwijaniu kariery.

Sprzedaż, jakiej się nie spodziewasz

Praca terytorialnego przedstawiciela sprzedaży w Hilti polega na sprzedaży poprzez doradztwo techniczne w najbardziej profesjonalnym wydaniu – na nawiązywaniu kontaktów z nowymi, zainteresowanymi klientami oraz wzmacnianiu relacji z obecnymi. Większość z nich zna, ceni i wyraża chęć posiadania naszych produktów.

To pasjonująca, aktywna praca, w której będziesz mieć do czynienia z naprawdę inspirującymi przedsięwzięciami. Wśród projektów, którymi się zajmiesz, będą spektakularne drapacze chmur, stadiony czy linie kolejowe, ale dołożysz również starań, by budować lepszą przyszłość. Przeznaczeniem wielu naszych produktów jest ochrona życia ludzkiego oraz budynków w obliczu pożarów i trzęsień ziemi.

 

Jeśli nie masz pewności, czy praca w sprzedaży jest Twoim przeznaczeniem, być może uspokoi Cię informacja, że nie stosujemy w Hilti metod cold calling. A może nawet zaskoczymy Cię bardziej niż myślisz, tak jak zaskoczonych było wielu innych naszych pracowników. Przychodząc do swojej pierwszej pracy po studiach nie zamierzali zostać na długo w dziale sprzedaży. A jednak po jakimś czasie decydowali się nie zmieniać miejsca, w którym pracowało im się tak dobrze i z taką satysfakcją.

Niektórzy z naszych najlepszych terytorialnych przedstawicieli sprzedaży nigdy nawet nie myśleli o pracy w budownictwie. Mają dyplomy inżynierów lub magistrów zarządzania, a część z nich studiowała przykładowo historię lub filologię francuską. Tak czy inaczej ich energia, odwaga, błyskotliwość i chęć współzawodnictwa czynią ich niezastąpionymi w tej roli. Nasz zespół składa się z idealnie dobranych ludzi, a sukcesy zawdzięczamy pracy zespołowej i uzdolnieniom, wcześniejsze doświadczenia mają drugorzędne znaczenie.

Szkolimy, mobilizujemy i nagradzamy

Hilti angażuje się w szkolenie i wspieranie rozwoju pracowników mocniej niż jakakolwiek inna, znana nam firma. W ten sposób nagradzamy Twoje niesłabnące zaangażowanie i ponadprzeciętne wyniki.

Każdy z naszych pracowników może liczyć na indywidualny coaching, a także pomoc i radę w każdej sprawie, z którą się do nas zwróci. Stosujemy bardzo złożony i szczegółowy system ocen pracowniczych. Każdej osobie przyglądamy się w ramach całorocznego procesu rozwoju ścieżki kariery. Na tej podstawie dowiadujemy się, jak planować rozwój osób pełniących różne role, pochodzących z różnych kultur i rynków o odmiennym charakterze. Krótko mówiąc, potrafimy poszerzyć Twój zasób umiejętności, zaspokoić Twoje ambicje i otworzyć przed Tobą drzwi do kariery.

Być może trudno w to uwierzyć, ale wśród naszych najlepszych pracowników zdarzały się przeniesienia z działu sprzedaży do HR lub z działu finansów w Hongkongu do marketingu we Francji.

Dzięki zaangażowaniu, dobrej pracy zespołowej i niezmiennie doskonałym wynikom można bardzo szybko objąć kierownicze stanowisko w Hilti. Wielu z naszych managerów awansowało na takie stanowisko po raz pierwszy jeszcze przed trzydziestką. 80% stanowisk managerskich w naszej firmie obsadzanych jest przez kandydatów z rekrutacji wewnętrznej. Oto dowód, jeśli jeszcze masz wątpliwości, że wysoko cenimy naszych pracowników.

Upewnij się, że to właściwe miejsce

Jeśli zdecydujesz się aplikować do Hilti, błyskawicznie odczujesz, jaką firmą jesteśmy.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, informacja zwrotna będzie niezwłoczna i szczera.

Jednym z elementów procesu rekrutacji na stanowisko terytorialnego przedstawiciela sprzedaży jest „wycieczka w teren”, podczas której zobaczysz typowy dzień pracy i będziesz mieć okazję do swobodnej rozmowy z zespołem. Zyskasz dzięki temu wyobrażenie o klasie naszych pracowników i ich pełnym oddania podejściu do klientów.

Jeśli chcesz aplikować do pracy w Hilti, wejdź na stronę z ofertami pracy i za pomocą filtra wyszukaj oferty pracy dla absolwentów. Możesz aplikować na więcej niż jedno stanowisko jednocześnie. Jeśli nie znajdziesz żadnej odpowiadającej Ci oferty, prześlij nam swoje CV, a my rozważymy wszystkie możliwości.