Dla studentów

Wystartuj do pracy jeszcze przed magisterką

Jesteśmy przekonani, że warto troszczyć się o młode talenty, dlatego stworzyliśmy tak wiele możliwości efektownego rozpoczęcia kariery jeszcze na studiach.

• Jeśli jesteś na studiach inżynierskich lub innym wymagającym kierunku, możesz zgłosić się do nas na kilkumiesięczny staż lub wspólnie z nami pracować nad swoją pracą dyplomową. Możesz nawet połączyć obie możliwości.

• Jeśli studiujesz na kierunku technicznym w globalnym programie Unitech International, możesz przyjść do nas na praktyczną część kursu. Jeśli jesteś wyróżniającym się studentem informatyki, możesz również dołączyć do programu stażowego Hilti Fellowship, łączącego udział w międzynarodowym projekcie w Hilti ze studiami magisterskimi na Uniwersytecie w Liechtensteinie.

Dowiedz się więcej o każdej z tych wyjątkowych możliwości.

Pracuj lub studiuj z nami

Oferujemy Ci możliwość sprawdzenia swojej akademickiej wiedzy, umiejętności oraz motywacji w obliczu prawdziwych biznesowych wyzwań. Masz do wyboru dwie drogi:

• Staż – dołącz do nas jako stażysta i angażuj się w projekty z obszaru produkcji, badań i rozwoju, technik produkcyjnych, IT, logistyki, finansów lub marketingu.

• Praca dyplomowa – poświęć swoją pracę zagadnieniom ambitnym i pasjonującym, a zarazem pożytecznym i dla Ciebie, i dla nas.

Zakładamy, że jesteś studentem kierunku technicznego, być może inżynierii, produkcji, logistyki, IT lub zarządzania biznesem. Masz znakomite wyniki. Dla nas jednak najważniejsze jest to, jaką jesteś osobą. Zademonstruj nam swoją pasję, zapał, zaangażowanie i odwagę, a my zaproponujemy Ci projekt lub temat, który zbliży nas do siebie.

Podziel się z nami pomysłami, a my odwdzięczymy się szansą zgromadzenia bezcennych doświadczeń w ramach wyjątkowej kultury organizacyjnej. Wspólnie zastanowimy się, czy udało nam się zbudować fundamenty dla wspólnej pracy w przyszłości.

Jeśli chcesz złożyć aplikację na staż, wejdź na naszą stronę poświęconą pracy i i wyszukaj oferty dla studentów. Możesz aplikować jednocześnie na kilka stanowisk. Jeśli nie widzisz w tej chwili nic odpowiedniego, możesz również przesłać nam CV, a my sprawdzimy, czy mamy propozycję odpowiednią dla Ciebie.

Partner Korporacyjny CEMS

Jesteś studentem CEMS i szukasz stażu lub pierwszej pierwszej pracy w międzynarodowej organizacji od lat znajdującej się czołówce najlepszych pracodawców? Jesteś gotowy, aby budować swoją ścieżkę kariery, opierając się na swoich mocnych stronach? Chcesz pracować w środowisku, w którym Twoja ciekawość może kształtować przyszłość? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to Hilti jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Jako partner korporacyjny CEMS jesteśmy dumni z naszych kolegów, którzy zaczęli od stażu w Hilti, a obecnie zajmują stanowiska liderskie na całym świecie. Dowiedz się więcej o  Jiri, Kata i Lucia którzy są doskonałym przykładami ścieżek karier w Hilti po ukończeniu programu CEMS. Absolwenci programu CEMS to także idealni kandydaci do naszego Globalnego Managerskiego Programu Rozwojowego Outperformer.

Sprawdź nasze otwarte pozycje lub skontaktuj się z jednym z naszych kolegów podczas jednego z wydarzeń CEMS. Możesz także skontaktować się z nami mailowo.
 
Aby dowiedzieć się więcej o nas, odwiedź wirtualne CEMS Career Forum w dniach 5 i 6 listopada 2020 r.