Budownictwo przyszłości

Wspieramy naszych klientów przy tworzeniu projektów budowlanych wykorzystujących technologię Building Information Modelling lub w skrócie BIM. Jesteśmy pod wrażeniem potencjału tkwiącego w nowych technologiach, takich jak wirtualna oraz rozszerzona rzeczywistość. Wirtualna rzeczywistość (VR) jest naturalnym elementem, który wspiera technologię BIM. VR jest doskonałym narzędziem wykorzystywanym przy współpracy z klientami oraz architektami,  szczególnie podczas wczesnych etapów procesu konstruowania. Wyobraź sobie możliwość prowadzenia klientów przez wirtualne środowisko w skali 1:1! Wystarczy założyć specjalne okulary rozszerzonej rzeczywistości aby zaplanować zabezpieczenia przeciwpożarowe, zaprojektować instalację mocowania czy określić miejsce wywiercenia otworu.
Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość to technologie jutra w dziedzinie budownictwa. Dołącz do naszego zespołu i razem zaprojektujmy przyszłość!
 

Poznaj nas już wkrótce!

Będziemy 29 listopada 2018r. na Politechnice Gdańskiej.

Przyjdź i porozmawiaj z nami o budownictwie przyszłości.

Właśnie kończysz studia i zastanawiasz się nad dalszą ścieżką zawodową?
 Umów się na indywidualny wywiad kompetencyjny (07.12), podczas którego wskażemy Ci Twoje mocne strony, jak i obszary do rozwoju.

Prześlij swoje CV! 
Czekamy na Wasze aplikacje do 5 grudnia 2018.

Zapraszamy osoby, które:

  • są pełne energii i zaangażowania
  • bardzo dobrze znają język angielski,
  • świetnie odnajdują się w środowisku nowych technologii
  • mają łatwość w nawiązywaniu relacji z innym
  • myślą o rozwoju swojej ścieżki zawodowej w strukturach działów technicznych i/lub sprzedaży, zarówno w Polsce, jak  i za granicą,

Do zobaczenia!
Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: