Dlaczego różnorodność i włączanie są dla nas tak ważne

Różnorodność i włączanie mają, i zawsze będą mieć, kluczowe znaczenie dla naszej firmy. Dlatego jesteśmy dumni zarówno z naszej kultury korporacyjnej, jak i z naszego zespołu. Na całym świecie, odgrywamy ważną rolę w rankingach dla najlepszych pracodawców, którzy kreują przyjazne środowisko pracy - czyli takie, w którym wszyscy członkowie zespołu są doceniani i mogą się rozwijać zawodowo.

We współczesnym, zmieniającym się w zawrotnym tempie świecie, w którym zacierają się globalne granice, upatrujemy się największych możliwości rozwoju naszej firmy także na rynkach, na których nasza pozycja jest póki co mniej ugruntowana. Coraz większa różnorodność i produktów oraz kompleksowość usług przyczyniają się do wzrostu konkurencji na rynku. Z tego powodu Hilti rozwija się, aby stać się prawdziwie międzynarodową i wielopłaszczyznową firmą.
 

 

Aby sprostać potrzebom naszych Klientów, musimy pozostać elastyczni i innowacyjni. Musimy również dążyć do rozwoju, poprzez różnorodne perspektywy, edukację, doświadczenia zawodowe, umiejętności i talent. Stawiając na różnorodność i włączanie, Hilti stanie się jeszcze bardziej przyjaznym  miejscem pracy.

Stworzyliśmy innowacyjne środowisko pracy, w którym każdy może realizować swój potencjał i dalej się rozwijać. Dzięki temu na całym świecie przyciągamy wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ludzi.

“Musimy zatrudniać pracowników wywodzących się z różnych środowisk, którzy są jednocześnie otwarci na wzajemną integrację. Innymi słowy, nasi pracownicy muszą posiadać zróżnicowane umiejętności i talenty oraz wzbogacać naszą firmę różnorodnymi pomysłami i poglądami.

Dlatego kadra zarządzająca Hilti musi dążyć do tego, aby działalność naszej firmy była oparta na różnorodności i włączaniu. Głęboko wierzymy w siłę różnorodności i włączania, dlatego postanowiliśmy uwzględnić te wartości w naszej strategii Champion 2020."  

Marco Meyrat
Członek Zarządu

RÓŻNORODNOŚĆ I INTEGRACJA jest istotną częścią NASZEJ STRATEGII KORPORACYJNEJ

Różnorodność i włączanie są głęboko ugruntowane w naszej strategii korporacyjnej Champion 2020. Dążymy do stworzenia globalnego, zmotywowanego zespołu, osiągającego jak najlepsze wyniki.

Pragniemy być jak najlepszym pracodawcą, dlatego:

 
  • Oferujemy znakomite możliwości długotrwałej kariery zawodowej na całym świecie
  • Inwestujemy w rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników
  • Doceniamy pracowników osiągających bardzo dobre wyniki

Różnorodność pracowników oraz ich otwartość na wzajemne włączanie, a także zapewnienie wszystkim pracownikom równych szans, są kluczem do stworzenia skutecznego, globalnego zespołu.
 

NASI PRACOWNICY DOCENIAJĄ ZNACZENIE RÓŻNORODNOŚCI I Włączania

“Hilti jest wielokulturową firmą, ponieważ pracują w niej ludzie z całego świata. Słucham ludzi mówiących w różnych językach i bardzo to sobie cenię, ponieważ możemy się dzielić naszymi doświadczeniami i poznawać inną kulturę”

Francesca – doradca ds. usług wspólnych – Europa Północna
 

KHADIJE – INŻYNIER - MENEDŻER

“Myślałam, że podjęcie pracy w firmie będąc świeżo upieczonym absolwentem będzie bardzo stresujące. Pierwsza praca, a ja jestem przecież kompletnie zielona. Ale w Hilti jest inaczej. Nasz dyrektor zarządzający zebrał razem wszystkich absolwentów i spędził z nami naprawdę dużo czasu na osobistych rozmowach. Nie sądzę, że zdarza się to często w innych firmach – dyrektor zarządzający poświęcający tyle czasu nowicjuszom…

Na targach pracy moją uwagę zwróciło stanowisko Hilti pełne szczęśliwych twarzy! Wszyscy wydawali się być ogromnie szczęśliwi, że pracują dla tej firmy. Dlatego postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat. Początkowo wyprawy na plac budowy mnie przerażały, jednak teraz je uwielbiam. Mam wtedy możliwość porozmawiać z przeróżnymi ludźmi i obserwować projekty na żywo, a nie tylko na rysunkach.

Każdy dzień w pracy jest innny  i właśnie to uwielbiam. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że mogę pracować dla takiej firmy, która dba o swoich pracowników i daje im niesamowite możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swój potencjał i budować własną ścieżkę kariery, mogąc liczyć na pełne wsparcie firmy, w której pracujesz, to Hilti jest dla ciebie najlepszym wyborem!"
 

Andreas - Zarządza działem badań i rozwoju technoligii

“Uwielbiam pracować z młodymi ludźmi i uczyć ich, jak się rozwijać w środowisku przemysłowym.

Nasza kreatywność bierze się z ludzi, dlatego staramy się zatrudniać osoby o szczególnym profilu. Ludzi, którzy są ciekawi, którzy chcą odkrywać i przyczynić się do rozwoju firmy.”

 

Co robimy

Dowiedz się, w jaki sposób nasza firma stara się uczynić różnorodność i integrację nieodłącznym elementem naszego codziennego funkcjonowania.